Monthly Archives: Sierpień 2013

Wibratory dostarczające rozkoszy

Już dawno seksuolodzy stwierdzili, że o ile chodzi o rozmiar, to na co możemy zwracać uwagę to co najwyżej grubość penisa – od niej w dużej mierze zależy odczuwanie przez kobiety różnicy w wielkości. Więc jeżeli już rozmiar ma dla nas znaczenie, wibratory bo jesteśmy przyzwyczajone do określonej wielkości, poszukajmy odpowiedniego kalibru. Warto dodać jednak, że w przypadku wibratora, mniejsze znaczy w większości „sprytniejsze” – można nim stymulować różne części ciała, łechtaczkę, wejście do pochwy, a wprowadzając go w odpowiedni ruch „dookoła” wejścia wielkość przestanie mieć jakiekolwiek znaczenie.Wibratory posiadają najrozmaitsze kształty, a estetyka to jedynie jeden z powodów takiego stanu rzeczy. Dobrze pomyślany wibrator wykonany będzie tak, by stymulować dokładnie określone punkty na ciele. Sprawdź co tak rzeczywiście Cię podnieca– czy drażnienie łechtaczki (stymulator zewnętrzny) czy drażnienie łechtaczki w trakcie stosunku (wibrator długi z wypustką na łechtaczkę)? A może wibratory najbardziej podniecająco przeżywasz „wsuwanie i wysuwanie” penisa – lub dilda z pochwy (żebrowany dłuższy wibrator)? No i jest jeszcze punkt G, który spędza mężczyznom i naukowcom sen z powiek (wibrator zakrzywiony na końcu). Adekwatnie wyżłobione, wykrzywione i ukształtowane wibratory trafiają do celu bez pudła! Przyjrzyj się również miękkości materiału – czy odpowiada Ci twardość plastiku (ukryta często pod silikonową powierzchnią) czy wolisz bardziej naturalny „feel” jędrnego, ale uginającego się pod naciskiem materiału.

Niezwykle działanie wibratorów

W pewnych przypadkach piękny wibrator nie spełnia istotnych funkcji technicznych – jest zbyt twardy, nie jest wodoodporny, żółknie z czasem. Niektóre niepozorne zwyczajne zabawki zaskakująco świetnie działają na kilka kobiet. Są także takie, które mogą spełnić obie funkcje – być równocześnie piękne i funkcjonalne. Jeżeli jesteś bardziej praktyczna i wolałabyś coś, co działa właściwie, kształtem pieści z dużą dokładnością to, co trzeba, jest łatwy w utrzymaniu i ma odpowiednią twardość – nie podejmuj decyzji na podstawie wyglądu. wibratory Jeśli wiesz, że estetyka to dla Ciebie dodatkowy afrodyzjak, koniecznie zauważ na marki, których zabawki dopieszczą Twój zmysł wzroku.Wibratory są zasilane w rozmaity metodę. Możesz wybrać taki na baterie – zwykłe paluszki lub paluszki małe (AAA). Niektóre wyposażone są w stacje ładowania, natomiast najnowsze mają przyszłościowe magnetyczne ładowarki . Producenci starają się żeby ich ładowarki zostały uniwersalne i pasowały do wszystkich modeli, które tworzą. Jeżeli już wybierzesz produkty wibratory jednego producenta nie będziesz musiała pomnażać prywatnych ładowarek w domu. Zastanów się, co byłoby dla Ciebie najodpowiedniejsze.

Wiele przyjemności osiągniesz dzięki wibratorom

O ile nie posiadasz pewności, czy jesteś gotowa na tak duży krok, postaw na stymulator/masażer – coś co nijak wibratora nie przypomina, a pozwoli zaszaleć! Możliwości jest wiele. Stymulatory mają kształty zwierzątek, kul, fascynujących „łódek”. Ani jedna osoba nie zorientuje się co leży na Twojej nocnej szafce, a Ty oswoisz się z zypełnym pomysłem na zabawę ze sobą. Współczesne wibratory, te najmodniejsze mogą przypominać wszystko, wyłącznie nie to, o czym myślimy kiedy słyszymy słowo „wibrator”. Wytworzania morskie, drapieżne wibratory pazury, zwierzątka, owady czy pięknie wijące się pędy roślin. Właściwie każdy ma swoje chęci w tym zakresie i jeżeli już wygląd naturalny jest dla Ciebie ważny i czujesz, że to stymuluje Cię jeszcze bardziej, wybierzesz wibratory przypominający męski narząd. O ile naturalizm nieco Cię deprymuje (niektóre kobiety nawet odrzuca, a penis bardziej podoba im się w komplecie z mężczyzną) kochasz rzeczy piękne i nadzwyczajne śmiało sięgaj po wzory nie z tej ziemi. Możesz także wyselekcjonować w czymś pośród – elegancki wibratory dobrej marki przypominający kształtem penis.

Z wibratorem najlepszy orgazm

Możliwości na nabycie wibratora jest przynajmniej wiele. Można poprosić koleżankę, czekać aż zrobi to dla nas partner… Najskuteczniej jednakże zdecydować się na zakupy saodzielne. Można wyselekcjonować się do sklepu stacjonarnego, sexshopu. W dobrym wibratory sklepie sprzedawca powinien życzliwie pomóc i poradzić w tej trudnej kwestii. Można kupić wibrator w sklepie internetowym – warto wtedy postawić na sklep wysoko ceniony przez klientów, z długim stażem w sieci internetowej. Aleksander Czyż podaje, że w sklepach internetowych nieomalże połowa wibratorów jest kupowana przez kobiety.  Nie dajmy się zatem przesądom, że kobiety w ogóle albo prawie że wcale nie kupują wibratorów. O ile kupujemy w sklepie internetowym warto postawić na sklep wysoko ceniony przez klientów, z długim stażem w globalnej sieci Internetowej. Wybieramy wtedy spośród znanych marek, a opinie wibratory o produktach możemy uzyskać w sieci.  Co prawda nie mamy możliwości obejrzenia gadżetu na żywo, dobrą właściwością jednakże jest całkowita anonimowość, zapewniana także poprzez adekwatnie dobraną formę dostawy. Trzeci wybór to nowość na rynku – jeśli masz taką możliwość wybierz się lub zorganizuj „fun toy party” – zaproś konsultantkę, która w wąskim gronie Twoich przyjaciółek pokaże wibratory zabawki i doradzi, który gadżet byłby najlepszy. Kiedy znasz taką konsultantkę, możesz zakupować także u niej dyskretnie i bezpośrednio.