Monthly Archives: Luty 2015

Uważaj na operacji wibratorów

W tym nowoczesnym świecie coraz więcej ludzi są bardzo niezadowolona z ich rozmiary wibratory. W rzeczywistości duży procent z nich ma rozważa o chirurgii prącia, w celu poprawy funkcji ich dumnym członkiem i oczywiście poprawić ich wygląd wibratory. Tego rodzaju operacji, prącia, nazywa się również prącia akcesorium lub powiększanie chirurgii plastycznej, zyskał znacznie postępy niedawno.
Jednakże tego rodzaju zabiegu nadal pozostaje bardzo kontrowersyjna Metoda. To jest, bo w każdej operacji powiększenia wibratory, jest element nieprzewidywalności i ryzyka często są bardzo wysokie. Wyobraź sobie przejść przez drogi chirurgii i para z ryzyka, widać, że tylko bardzo dzielnych ludzi rozważy podjęcie w tej trasy.
Tak jak prącia jest wykonywane dla odważnych? W zasadzie, to udział dwa oddzielne procedury: jeden aby wydłużyć wibratory i aby zwiększyć obwód wibratory.
W celu wydłużenia wibratory, jest to osiągane przez cięcia więzadła, które obsługuje erekcji. Ojej! Jednak to pozwoli wibratory rozszerzenia do przodu i na zewnątrz, co większa część to być narażone.
Z drugiej strony obwód wibratory lub szerokość wibratory, chirurgicznie jest zwiększona Alloderm przeszczepu, Transfer tłuszczu lub powiększanie skóry. Tego rodzaju procedury obejmują zazwyczaj zbioru komórek tłuszczowych lub paski tkanki z innych części ciała, aby być włożona lub szczepione na wibratory, aby osiągnąć pożądany obwodu.
Jednak uprzedzony. Za pomocą metod chirurgicznych, aby zwiększyć długość i obwód wibratory może przynieść niepożądane efekty uboczne, nawet komplikacje. Istnieje ryzyko zakażenia powierzchni, krwawienie, siniaki, lub nawet bolesne blizny, zmniejsza kąt erekcji, powodując wibratory ukochanego jest bardzo podatne na uszkodzenia. Ponowne wchłanianie tłuszczu komórek czasami może doprowadzić do wibratory skrócenie, asymetrii i deformacji, miękkie erekcji, stałe drętwienie, utrata funkcji seksualnych, a nawet impotencja.
Chirurgia prącia, oprócz oczywistego ryzyka jakie, obejrzeli jest niebezpieczne z potencjalnych skutków ubocznych i powikłań. Koszt takiej operacji to także duży problem. Typowych operacji koszty różnych rodzajów Chirurgia plastyczna prącia może być tak nisko jak $3000 na operacji, aby jak najwięcej $10.000! Istnieje wielu ludzi, którzy mieli nieudanych operacji zakończyła się wydatków innym dużą sumę pieniędzy na dalsze chirurgii, w celu przywrócenia ich rozmiar wibratory były. I jeszcze, że czasami bez powodzenia!

Co to są wibratory dla męskiego akcesorium?

Męskiego akcesorium oleje są penisa miejscowe produkty wibratory , które są stosowane bezpośrednio do penisa, aby produkować lepsze erekcje. Choć są one nazywane oleje, większość z tych produktów są rzeczywiście na bazie wody i nie tłuste. Produkty na bazie wody natychmiast są pochłaniane przez tkanki prącia bez uczucia tłustej lub tłustej. Preparaty na bazie oleju mają tendencję do opuszczenia tłuste pozostałości.

To, co wewnątrz oleju miejscowego męskiego wibratory akcesorium?

Dokładnie składniki i ich odpowiednie kwoty zależą od producentów formuły. Męskiego akcesorium oleje zawierają zwykle zioła, składników odżywczych, aminokwasy i inne substancje naturalne.

Jak stosować wzmocnienia męskiej oleje?

Najlepiej zrobić testu skórnego lub nanieść niewielką ilość produktu, szczególnie, jeśli youre zastosowanie go do wrażliwych części ciała. Jeśli nie ma żadnych problemów po teście, spróbuj masażu olej na penisa aż do osiągnięcia erekcji. Kiedy po raz pierwszy wibratory zacząć używać oleju, to dobrym pomysłem do masturbacji z nim przed uprawianiem seksu tak można wyliczać kwotę trzeba zastosować i stać się komfortowe uczucie, które produkuje.

Jak oleje męskiego akcesorium w porównaniu z wibratorem?

Miejscowe penisa, które oleje są stosowane bezpośrednio do narządów płciowych, więc w przeciwieństwie do Viagra i inne recepty leki zaburzenia erekcji (ED), nie trzeba łykać wszystko. Producenci twierdzą, że miejscowe penisa olejki działają w ciągu kilku sekund wibratory ponieważ nie przechodzą przez układ trawienny. Można również uzyskać oleje penisa bez recepty i są bardziej przystępne niż ED leków.

Są oleje miejscowego męskiego akcesorium przyjazne dla prezerwatyw?

Zmienia się produkt, a także rodzaj prezerwatywy youre za pomocą. Oleje penisa nie powinny wibratory być używane z lateksowymi. Jeśli wolisz, lateks, poszukaj penisa olejów, które nie zawierają wazelina lub olej mineralny.

Męskiego akcesorium oleje są bezpieczne dla seksu oralnego?

Penisa oleje, które zawierają nie syntetycznych, chemiczny, petrochemiczny produkty uboczne, sztuczne kolory i zapachy są bezpieczne w użytkowaniu. Jednakże penisa oleje nie są zalecane dla ludzi, którzy mają ogniska wirusa herpes simplex lub inne otwarte rany lub uszkodzenia wibratory ich narządów płciowych obszarach skóry.

Jak męskiego akcesorium oleje są różni się od męskiego akcesorium suplementy?

Te dwa produkty oferują podobne efekty. Jednak miejscowe penisa oleje mają na celu dać natychmiastową reakcję, która trwa tylko podczas aktywności seksualnej; Suplementy enhancement mężczyzna może mieć długotrwałe skutki. Oleje penisa są w stanie przeniknąć do wibratory najgłębszych warstw tkanki prącia zapewnienie natychmiast zauważalne efekty w ciągu 90 sekund. Z oleju 95% składników są wchłaniane, w porównaniu do około 5 do 10 procent z kapsułki i tabletki.