Inny program w leczeniu dorosłych dysleksja jest Lindamood Program Sekwencjonowanie fonem (usta). Ten program używa ogólnie fonem świadomości jako jego Metoda nauczyć się czytać sprawnie.

Założeniem programu

Metoda ta uważa, w założeniu, że główną przyczyną wibratory problemów związanych z dekodowaniem i pisowni jest złożoność jednostki w ocenie tożsamości, sekwencje dźwięków i numer, który znajduje się w słowa. Ta niezdolność nazywa się wtedy za „słaby fonem świadomości”.

Jest dyslektykiem osoba jest w zasadzie myśli mieć słabość w jego lub jej przetwarzaniem fonologicznym. Ta słabość jest przyczyną powiedział dlaczego zarówno dzieci jak i dorosłych mają tendencję do dodać, zastąpić, pominąć, i odwrócić dźwięki i litery w wyrazy, które czytają.

Osób z dysleksją nie można uzyskać dokładnie słowa są one po prostu czytanie poza stronę, bo mimo prawidłowo widać litery, one są w stanie ocenić, czy to, co widzą obejmie co oni mają powiedzieć. Ze względu na ten wyrok biednych one są uniemożliwił korygowanie i wykrywania ich błędy w pisowni, czytanie i mowy. Dodatkowo może to być przyczyną trudności, gdy dana osoba próbuje nauczyć się drugiego języka.

To, co robi

Program ma na celu pomyślnie rozwijać osoby z dysleksją z fonem świadomości. Tutaj są w stanie stosować tzw świadomości do czytania, ortografii, pisania i mowy, zarówno remedially jak i profilaktycznie.

Jeśli trenujesz w tego rodzaju programu, są wspomagane przekonaæ siê wibratory ustach różnych działań, które mogą generować dźwięki, których prawdziwe mowy. Przy użyciu tego rodzaju informacje sensoryczne można sprawdzić dźwięki i znać ich kolejność w słowa. Skoro wiesz, że tego rodzaju umiejętności, następnie włączono do poprawiania siebie podczas czytania, pisania, ortografii i mówiąc.

Intensywności programu

Ogólnie rzecz biorąc ludzie w ramach tego programu mają tendencję do przybierania kilka poziomów jakości na ich możliwość dekodowania w ciągu czterech do sześciu tygodni po intensywnych treningów i leczenia. Jeśli jesteś przejść intensywny program, następnie są zobowiązane do poddania się terapii przez cztery godziny dziennie.

Jednak jeśli masz jeszcze do wyboru na jak intensywny ma swój program do. Jeśli chcesz to światło, a następnie one ustawić go tak.

Wyniki badań wykazały również, że dodatkowe zyski w mowy i językowych umiejętności miały miejsce także w sposób tej metody sensoryczne poznawczych. Zaobserwowano to nawet po osoby osiągnęły już płaskowyżu poprzez tradycyjne podejście terapii mowy.

Gdzie można go znaleźć

Można poddać tego rodzaju programu, przechodząc do Lindamood-Bell Center procesów wibratorów uczenia się. Można znaleźć w ponad piętnastu państw w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Publicznych może mieć dostęp do materiałów, które są zawarte w programie takich jak podręcznik z prezentację szczegółowe kroki, które należy podjąć w programie. Niektóre kontury i przykładowe dialogi są również zawarte.

Trzeba również niektóre z ich wsparcia produktów. Niektóre z nich są ich zestaw w klasie, kliniczne zestaw programu, filmy szkoleniowe, CD praktyce i zestawu testów. Produkty te są uwzględniane, już podczas ubiegania się o ich program.

Inne warunki programu

Program przeznaczony również do innych warunków związanych z dysleksją, takich jak wibratorów . Jest to stan, gdzie może mieć szczególne problemy w podsumowuje dane, które po prostu czytać, choć można go przeczytać dokładnie.