W tym nowoczesnym świecie coraz więcej ludzi są bardzo niezadowolona z ich rozmiary wibratory. W rzeczywistości duży procent z nich ma rozważa o chirurgii prącia, w celu poprawy funkcji ich dumnym członkiem i oczywiście poprawić ich wygląd wibratory. Tego rodzaju operacji, prącia, nazywa się również prącia akcesorium lub powiększanie chirurgii plastycznej, zyskał znacznie postępy niedawno.
Jednakże tego rodzaju zabiegu nadal pozostaje bardzo kontrowersyjna Metoda. To jest, bo w każdej operacji powiększenia wibratory, jest element nieprzewidywalności i ryzyka często są bardzo wysokie. Wyobraź sobie przejść przez drogi chirurgii i para z ryzyka, widać, że tylko bardzo dzielnych ludzi rozważy podjęcie w tej trasy.
Tak jak prącia jest wykonywane dla odważnych? W zasadzie, to udział dwa oddzielne procedury: jeden aby wydłużyć wibratory i aby zwiększyć obwód wibratory.
W celu wydłużenia wibratory, jest to osiągane przez cięcia więzadła, które obsługuje erekcji. Ojej! Jednak to pozwoli wibratory rozszerzenia do przodu i na zewnątrz, co większa część to być narażone.
Z drugiej strony obwód wibratory lub szerokość wibratory, chirurgicznie jest zwiększona Alloderm przeszczepu, Transfer tłuszczu lub powiększanie skóry. Tego rodzaju procedury obejmują zazwyczaj zbioru komórek tłuszczowych lub paski tkanki z innych części ciała, aby być włożona lub szczepione na wibratory, aby osiągnąć pożądany obwodu.
Jednak uprzedzony. Za pomocą metod chirurgicznych, aby zwiększyć długość i obwód wibratory może przynieść niepożądane efekty uboczne, nawet komplikacje. Istnieje ryzyko zakażenia powierzchni, krwawienie, siniaki, lub nawet bolesne blizny, zmniejsza kąt erekcji, powodując wibratory ukochanego jest bardzo podatne na uszkodzenia. Ponowne wchłanianie tłuszczu komórek czasami może doprowadzić do wibratory skrócenie, asymetrii i deformacji, miękkie erekcji, stałe drętwienie, utrata funkcji seksualnych, a nawet impotencja.
Chirurgia prącia, oprócz oczywistego ryzyka jakie, obejrzeli jest niebezpieczne z potencjalnych skutków ubocznych i powikłań. Koszt takiej operacji to także duży problem. Typowych operacji koszty różnych rodzajów Chirurgia plastyczna prącia może być tak nisko jak $3000 na operacji, aby jak najwięcej $10.000! Istnieje wielu ludzi, którzy mieli nieudanych operacji zakończyła się wydatków innym dużą sumę pieniędzy na dalsze chirurgii, w celu przywrócenia ich rozmiar wibratory były. I jeszcze, że czasami bez powodzenia!