Dla kobiet i par zakup nowego lub nawet o bardzo pierwszym wibrator jest nie daleko od trywialne: oprócz konstrukcja optyczna tworzywo übeprüft musi, jak również optymalnej średnicy i długości. Te wierzchołki są stałe, to jest naprawdę sedna – bo wtedy dodać wibracji niezliczoną ilość funkcji i dodatków jeszcze.

Więc nie traci całkowicie przegląd i prawdopodobnie znaleźć dokładnie wibrator, który pasuje do Ciebie i Twoich potrzeb, to daje nam – zespół vibratorinfo.de. Życzymy przyjemnych zakupów i satysfakcjonujące godzin ze znajomymi wibracyjny.
Co to jest wibrator?

Masz absolutną rację! Przede wszystkim musimy wyjaśnić, co mówimy tutaj o dokładnie. W zasadzie wibrator jest niczym więcej niż dildo z wibracjami funkcja. Energii, aby wstrząsnąć pochodzi z baterii i akumulatorów, które znajdują się we wnętrzu dostawcę małe przyjemności. Jeśli masz nie szczególne pojęcie o ich nowy przyjaciel (Weź to nie złe miłość mężczyźni), to krótki klip wideo przedstawia wibrator w humorystyczny sposób:
Co jest celem wibrator?

Możliwości zastosowania betonu są zróżnicowane, ale w zasadzie jest wykorzystywane do stymulacji Strefy erogenne. Podczas gdy on ma wielu użytkowników orgazm gwarancji, pod warunkiem, że on nazwę narządów płciowych podstawowy – my pik pik: używane na clit-. Wiele kobiet natknąć Wibratory szybciej, częściej i intensywniej do orgazmu. Ale mężczyźni mogą wygrać ich radość na ten cudowny, technicznych urządzeń za pomocą Penetracja odbytu.
Kiedy wynalazł wibrator?

Pierwszy wibrator był nazywany „Manipulator” i został wynaleziony w 1869 przez lekarza USA George Taylor. Był na pary i stosowane tylko pod nadzorem lekarza w leczeniu kobiet histerii.
w 1883 roku silnik elektryczny następnie otrzymał zlewisk w wibratorów. Ten „Percuteur” został pierwotnie opracowany dla masaż prostaty, był zajęty popularność, ale bardzo szybko w seksualne kobiet satysfakcji z głodu.

Pierwszy wibrator nowożytnych był Dolly delfinów na drodze. To był pierwszy wykonane z silikonu i wszedł na rynek w 1996 roku. Od tego czasu było wiele więcej innowacji, które naprawdę nie uproszczenie wyboru w formie wibrator g-spot, strap on i Auflegevibratoren.
Jak wiele kobiet ma wibrator?

Według badań reprezentatywnych co szósty dorosły kobieta widział świata wibrator. W Niemczech co trzecia kobieta ma jeden, a w Stanach Zjednoczonych, nawet co druga kobieta z życiem urządzenie wibracyjne oferuje.
Pierwszy wibrator – co do rozważenia?

Optyka i charakter materiałów (drewna, szkła, silikonu, twardego plastiku, galaretki,…) wymiary grać moviedesigner, jedna ważna Rolle.Bedienung wibrator zakres lub średnicę i długość wibrator decyzję znacznie, czy czujesz się naprawdę komfortowo z ich nowych osiągnięć do sypialni.
Znajdź odpowiednią długość

Większy nie zawsze jest lepiej – tak jest stare przysłowie. I to prawda! Jak słynny punkt g u kobiet jest tylko kilka centymetrów za pochwy. Kiedy prostaty człowieka, to samo dotyczy Ponadto. W związku z tym korzyści wibrator XXL jest bardzo niski. Guzy na macicy, szyjki macicy, mogą być bardzo bolesne! Więc nie jest zaskakujące, że średnia długość wszystkich sprzedanych w Niemczech i Wibratory Wibratory jest tylko 18 cm, i ma obszaru uchwyt z wliczone!
Wybierz kwotę „prawo”

Tutaj możemy polecić badania palcem: Wstaw tyle palców w jej pochwie, aż to jest „pełna”, ale nie jest nadmiernie. Pod żadnym pozorem nie musi czuć się dla Ciebie po nadmiernego napięcia. Teraz weź swoje palce i owinąć centymetrem w związku z tym – i już idealny rozmiar!
Uwaga: Upewnij się, że są mylące Skala o średnicy swojej przyszłości wibrator. Niestety producent i dystrybutor nie równomiernie określić rozmiar i średnicy. Z tego wzoru można konwertować ale dość szybko: Obwód to PI razy średnica (u = π x d)
Co to jest zamiennik wibrator?

Bardzo podobnie jak telefony komórkowe być używany wibrator. Jest to spowodowane promieniowaniem w bezpośrednim sąsiedztwie na jajniki nie polecam. Niektóre Panie kontakt na obracanie pralki, z kolei inni chwycić dildo i odstąpić od wibracji. Idealnie to oczywiście partnera lub partnera w sąsiedztwie, co kogo to obchodzi z jamy ustnej, języka i palce do własnej pochwy.
Ile kosztuje dobry wibrator?

Tam są najlepsze modele poniżej 20 euro. Jednakże to jest zwykle na przywóz produktów pochodzących z krajów UE, gdzie kontroli pod względem przepisów substancje toksyczne są znacznie niższe. Tylko kto chciałby stworzyć wibrator wykonany z silikonu, powinni powstrzymać się od tanich produktów. Ponieważ tu są toksyczne Pigmenty mogą okresowo znalezione, który można rozpuścić w wilgotnej pochwy flory i spowodować poważne zdrowia konsekwencje.

Wysokiej jakości Wibratory certyfikat jakości i atrakcyjnych materiałów kosztuje 200 € głównie między 50 i 100 euro, exquisitere przyjemność dostawca.
Co powinno wyglądać, kiedy zakup wibrator?

Wizualnej przyjemności i ceny, istnieje wiele punktów, które należy przejść przed zakupem aby uniknąć fałszywych zakupów.

Rozmiar – długość i zakres wibrator
Jak już wspomniano, te właściwości dla przyszłych przyjemności i intensywności orgazmów są istotne.

Materiałów, farb, rozpuszczalność
To musi być szczególnie czy bardzo tanie Wibratory z UE będzie można kupić. Jeśli tak jest, więc powinny być używane tylko na bazie wody żele intymne. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, że rozproszenia toksycznych pigmentów i są wchłaniane przez własnego organizmu – spowodowałoby zatrucie!

Okres gwarancji
Wysokiej jakości Wibratory producentów gwarancja gwarancja okres co najmniej jednego roku.

Baterii i akumulatorów
To, na jeden, to należy sprawdzić czy źródeł energii to faktycznie już w cenie. Bo często właśnie baterie należy zakupić dodatkowo. Ponadto jest nachzuprüften czy miejsca, w których baterie lub akumulatory są również całkowicie wodoodporną pozwala. Bo wydzieliny z pochwy dotrzeć należy w konsekwencji smarowania lub Lube baterie, może to prowadzić do poważnych wypadków.

Objętość
Niektórych buzz jest nieuniknione z Wibratory. Niemniej jednak zmyślać ekstremalnych woluminu, który sprawia, że wszelkie erotyczny nastrój siostrzenicy garade Tanie Wibratory wykonana z twardego plastiku.

Drgań typ i moc rozporządzenia
Oprócz klasycznych wibracji jest teraz również uruchomienie i okrągłe ruchy. Oto motto: Spróbuj idzie na studia. Jest też pewien, że poziom wibracji małe kroki, aby dostosować może być. Tutaj też jest nadal lub innych wibrator na rynku, który ma tylko na poziomie wibracji – co sprawia, że miłość co oczywiście stosunkowo monotonny.
Gdzie można dostać wibrator?

Tam są teraz Wibratory nie tylko w sklepach sex klasyczny Beatue Uhse i Orion. Są one oferowane w niektórych drogeriach. Ponad 80% wszystkich Wibratory i sztuczne członki są dostępne jednak teraz wyłącznie online. To pewnie dlatego ceny często są znacznie tańsze, w sieci, a także w celu zachowania anonimowości neutralne opakowanie. Również darmowe i bardzo szybka dostawa i wszechstronnego porównania powodują, że tylko niewielka część kobiet nabyć swój wibrator w branży erotycznej, za rogiem.

Wibrator modeli
Wibrator G-spot

Specjalnie dla kobiet, które G-PunktBeliebtheit przyjemność w odniesieniu do masturbacji, ale również w partnerskich kochanie coraz większych znalezisk wibrator wibrator g-spot. Tak więc wibrator g-spot jest głównie sprzedawany drgania urządzenia. G-spot jest wewnątrz pochwy, tylko o kilka centymetrów za pochwy otwarcie na drodze do wrażliwej strefy. Intensywnej stymulacji, jak to możliwe z wibratory, może powodować ten Organsmen pochwy i niezwykle intensywne.
PaarvibratorPaar wibrator dla pary

Para Wibratory są znacznie mniej liczne niż Wibratory dla pary. Tu zbyt wiele par przysięgać, zarówno hetero tak też gejów zorientowanych, „good vibrations” wibrator z pary. I żona samotnie w domu, może ona wprowadzić również jest po prostu odbytu ‚ człowiek ‚ koniec elastyczne para Wibratory – podobne do wibrator królik.
Wibrator królik

Wibratory królik zrobić ich nazwy na poziomie optyczne, które wszystkie cześć. Bo dwa Vibratoräst często przypominają uszy królika. Funkcjonalne jest einRabbit kreskówka królik wibratora do stymulacji zewnętrznej i wewnętrznej – który prawie wywołał ostrą orgazm. Długie ucho ten wibrujący przenika do pochwy, a znajduje się mniejsze uszy na łechtaczkę. Alternatywnie można wprowadzić trochę uszy królika, ale także w odbyt.

Niektóre modele mają także możliwość obracać się wokół własnej osi, oprócz klasycznej funkcji wibracji. Logicznie rzecz biorąc, to wzmocnić bodźce erogenne strefy znowu więcej. Przełom uzyskać tego typu wibrator tylko kilka lat temu – bo tylko wtedy, gdy wiele młodych kobiet postaci Charlotte York chciał naśladować o seks w wielkim mieście, dużym uruchomić dla królika, wibratory zaczął.
Auflegevibrator

Auflegevibratoren służyć ukierunkowane stymulacji zewnętrznej powierzchni łechtaczki. Dla wielu kobiet uczucie to pobudzenie jest zupełnie nowy. Rysunek AuflegevibratorsAuflegevibratoren tylko kilka lat temu, dlaczego są nadal nie bardzo wiele modeli na rynku. Straight kobiet, którzy mają problemy, aby osiągnąć orgazm może skorzystają z Auflegevibrator. Tylko Downer: urządzenia są stosunkowo drogie.
Vibro jajko

Wibrujące jajka są małe, jajowate Wibratory do stymulacji pochwy dróg wewnętrznych. Tam są te Wibratory jako zdalne sterowanie lub skonfigurowane za pomocą aplikacji wariantów.
Tak hunt jaj odbywa się tylko na Wielkanoc, wibrujące jajka zawsze mają na wibrator rysunku Rückholbändchen.Strap
Taśmy na wibrator

Jeden powszechnie nazywany pasek na dildo na pasek. Tylko czy to jako żywy wariant. Tam są teraz nawet pasek na Wibratory dla kobiet na rynku że penetrierten partnera na wibracje stymulują użytkownika pochwy i pochwy.
Majtki wibrator

Mini wibrator, które tylko kolor na wibrator SlipSlip są dopasowane, lub są włączone do poślizgu ale mocno nadaje się tylko do fantazyjnych miłość gry. Często, model ten wibrator jest odległy kontrolowany. Niestety dokładność ten mały poślizg Wibratory nie jest szczególnie wysoka.